PSOE parafilija su Maduro

Praėjusią savaitę Sánchez gavo dvi istorines superspools į savo politiką ir asmeninį sklerozės vadovavimą, kurį Iván Redondo , jo guru strateginis, turite įsigyti didmeninę prekę iš Taivanio parduotuvės iš Cobo Calleja . Pirmasis, tarptautinis, vadovaujamas Nicolás Maduro, kuris nurodė jam surengti visuotinius rinkimus Ispanijoje prieš jį, nes, kaip sakė jis, „ Sánchez yra prezidentas be jokio populiaraus balsavimo “. Antroji, Pere Aragonés, EMTT pakartotinai atspausdinta, kurioje paaiškinta, kad „ dekreto Calvet“ taikymas Katalonijoje, kuri išeis daugiau nei 1000 VTC darbuotojų gatvėje, buvo tiesioginė pasekmė. kvazi „Jose Jose Ábalos“ pažeminimas perkeliant konkursą į miesto rotušes ir CCAA. „Monchito del Castro narkotikų prekyba“ ir pasivaikščiojimas gumbas iš nepriklausomo žmogaus išmuša Moncloa, aiškiai parodo problemos, kurią Ispanija turi su tokiu neįgaliu asmeniu, veikiančiu kaip vyriausiasis pareigūnas, mastą. p>

Kalbant apie Madurą ir „Chavez“ represijų atkūrimą Venesueloje, būtų buvę neįsivaizduojama, kad Sanchezas nepagrįstai pripažintų Guaidą kaip Karibų jūros regiono prezidentą. Kaip Ispanijos vyriausybės lyderis pirmenybę skyrė daugiau nei 40 nužudytų ir 400 pagrobtų asmenų, kuriuos Maduro pateikė šią savaitę, kai Sanchez yra tiksliai tas subjektas, kuris kasmet siūlo daugiau nei 500 mln. regioninis prezidentas, kuris kelia grėsmę tautai ir valstybei slovėnų kelyje ? Kaip šalis, kuri gauna daugiausia prašymų suteikti prieglobstį iš Venesuelos, kaip Sanchez galėtų galvoti apie didžiausią humanitarinę išvyką visoje Lotynų Amerikos istorijoje , kai Ispanijos regione, kuriame labiausiai privilegijos, civiliai gyventojai turi išeiti iš savo vaikų į mokyklą, kad būtų pakenkta nepriklausomybei.

Pakartotinis analitikų argumentas, kuris šiomis dienomis bandė paaiškinti prezidento atsisakymą vadovauti įžeidžiančiai opozicijai pasaulis prieš Madurą , kad nustotų medžioti Francoist gamusinus, kad būtų galima medžioti tikrą diktatorių, tai buvo jo priklausomybė nuo Iglesias. Tačiau komerciniai santykiai su Maduro, kuris jau buvo buvusio prezidento Zapatero žvejybos pagrindas, nėra podemita. „Sanchez“ negali pripažinti „Guaidó“, nes per pastaruosius dešimt ar dvylika metų PSOE santykiai su „Chavismo“ ir kitais „latecomunista“ režimais , pavyzdžiui, Brazilijos „Rousseff“, Ekvadoras ir Bolivija, buvo aiškiai parafílica , Jų autonominės federacijos balsavo atkakliai prieš teisės aktų pasiūlymus (PNL), reikalaujantį išlaisvinti Venesuelos kalinius Bolivaro diktatūroje, ir pakanka dalyvauti viename iš šių plenarinių sesijų, kad empiriškai įrodytų, kad nėra lygiavertiškumo, bet socialistų susižavėjimas už nusikaltėlį, kuris paskatino juos prisijungti prie sentimentų su kitais Lotynų Amerikos liberticidais.

Dalyvavau viename iš šių plenarinių sesijų prieš du su puse metų. Ir man pakako patikrinti situacija , kad gyvybės gelbėtojai progres , iš tikrųjų buvo Bolivaro pragyvenimas politinėje skewer ir botijo ​​versijoje. 2016 m. Balandžio 14 d., Ketvirtadienį, kai Valensijos bendruomenės populiarioji partija pristatė NLP, kurioje pritarė „greitam politinių kalinių išlaisvinimui Venesuelos Bolivaro Respublikoje“ . Šį pareiškimą nutraukė 47 balsai prieš „Compromís“, „PSPV“ ir „Podemos“ dalyvaujant „Leopoldo López“ tėvui , kuris buvo Valensijos parlamente 100 metrų nuo Roberto Viciano CEPS “ , buvęs Fuerza Nueva ir involucionista teisinio sukčiavimo tėvas Chavezo Venesueloje, kuris buvo iškeltas Valensijos socialistų vyriausybėje kaip „Chavez“ klientų tinklas tarp PSOE ir „Chavismo“, drėkinant politinę kairę Turijos sostinės sostinę, – Venesuelos nacionalinės asamblėjos duomenimis, nuo 2003 m. Iki 2011 m. Sanchez šią savaitę sakė, kad PSOE yra priešingas Maduro. PSOE, organiškai, finansiškai ir ideologiškai, yra sugulovė, kuri šildo chavismo lovą.

Facebook komentarai

/ by

Post Author: admin