Nigerijos prezidentas viešai neigia, kad jo klonas yra valdovas

Nigerijos prezidentas Muhammadu Buhari, šį sekmadienį per savo atstovą neigė, kad jis yra savęs klonas , nes jis išplito Gandas, kuris taip pat teigė, kad jis mirė.

„Daug žmonių tikėjosi, kad aš mirsiu nuo ligos. Aš tikrai esu. Netrukus aš švęsiu savo 76-ąjį gimtadienį, ir aš tęssiu stiprią “, – sakė Buhari, pasak jo atstovo Bashiro Ahmado, savo oficialioje„ Twitter “paskyroje.

“ Aš galiu visiems užtikrinti, kad esu tikrasis. Šio mėnesio pabaigoje švęsiu savo 76-ąjį gimtadienį. Ir aš vis dar esu stiprus! “Buhari susitikime su Nigerijos bendruomene Lenkijoje sakė, kad jis dalyvauja aukščiausiojo lygio susitikime dėl klimato kaitos (COP24), kuriame yra Katovicų miestas.

‘ Nežinomi gandai Jie nenuostabu. Kai praėjusiais metais buvau medicinos atostogų, daugelis žmonių norėjo mirties “, Buhari savo tautiečiams sudarė įvykį, įvykusį Krokuvos mieste, maždaug 80 kilometrų nuo Katovicų. Nigerijos prezidentas paprastai praleidžia ilgą laiką Londone , kur jis gauna gydymą dėl neatskleistos ligos.

Buhari taip pat būtų atsakiusi į Krokuvą, Lenkiją, į klausimą jei jis buvo klonuotas ir jis pats buvo klonas, kuris jį pakeis po mirties.

Facebook komentarai

/ by

Post Author: admin