Izraelis įspėja apie naują „laisvės flotilę“ apsisukti, o ne pabandyti dėti į Gazą

Vadinamasis „Laisvės flotilas“ , humanitarinis kontingentas, nukreipiantis į Gazos pakrantę su trijų ispanų iš 18 narių , pranešė šį sekmadienį kad Izraelio pajėgos, saugančios jūrinę zoną, jau radijo ryšį su laivais, kurie jį integruoja į atgal, prieš pasiekdamos ribą, kurią Izraelio kontroliuoja Palestinos anklavas

Flotilės vėliavos kapitonas, žuvininkystės „Al Awda“ – ir kad NVO ketina suteikti Palestinos žvejams, pranešė „prieš valandą „Izraelio NVO Rumbo a Gaza pasakojo savo„ Twitter “paskyrą.

Šis ryšys įvyko, kai laivas buvo 60 jūrmylių nuo Gazos pakrantės. „Sunku išgirsti, ką jie sako, bet teigia, kad mes pažeidžiame tarptautinę teisę “, – sakė „Al Awda“ kapitonas, Herman Rekste .

Vėlesniame pareiškime NVO patvirtino, kad Izraelio armija įspėjo, kad ji „naudos visas būtinas priemones, kad sustabdytų“ žaidimą . „Atrodo, kad ataka, įlaipinimas ir užfiksavimas yra neišvengiami, ir mes tikimės, kad netrukus bus prarasti visi ryšiai su laivu“, – pridūrė jie. Norvegijos vyriausybė, laive esančių žmonių nacionalinės vyriausybės „nedelsdamos elgiasi“, paskelbė Ann Wright apie Laisvės flotilę.

Flotilė eina į Gazą su kai kuriais 10 000 eurų humanitarinė pagalba juostos gyventojams ir pranešimas Izraelio valdžios institucijoms, kad būtų nutraukta tariamai užblokuota žemė ir jūra, kuri sveria regioną, nors tai yra mažas Islamo teroristų grupės „Hamas“ kontrolė, paskelbta Izraelio priešu .

Kaip paaiškinta Rumbo a Gazos atstovas , Sandra Barrilaro , „Europa Press“ yra svarbi politinė ir simbolinė sudedamoji dalis Pagalba, kurią jie transportuoja, beveik neabejotinai baigsis Izraelio pajėgų rankomis, kurios užpuols flotilę, kol jie pasiekia kontrolės liniją, ir jie niekada nepasieks palestiniečių.

Visi jie tikisi, kad Flotilla bus užpuolė Izraelio pajėgos , ir sveria atmintį apie hebrajų komandų užpuolimą prieš skambutį, „ 2010 m. laisvės flotilę“, kuriam vadovavo laivas „Mavi Marmara“ , kuris buvo išspręstas Taigi, su keliolika mirusių aktyvistų .

Todėl „Rumbo a Gaza“ nurodė aktyvistams protokolą, kad būtų išvengta bet kokio smurtinio incidento laive. „Jie gauna mokymą organizuoti nesmurtinį pasipriešinimą“ , patvirtina spaudos atstovą prieš aprašydamas veiksmų protokolą.

Norėdamas protestuoti prieš artėjantį Izraelio puolimą, NVO sušaukė 19.00 val. koncentracija prieš Užsienio reikalų ministerijos būstinę Madride .

‘Pasaulio bendruomenė privalo pareikalauti, kad Izraelio valdžios institucijos garantuotų laive esančių žmonių saugumą, kad būtų sustabdytas neteisėtas Gazos blokada ir kad > trukdyti mūsų teisėtai taikiai navigacijai į Gazą suteikti mūsų skubiai reikalingų medicininių atsargų teikimą ligoninėms “, – pridūrė Wright.

Facebook komentarai

/ by

Post Author: admin