Rajoy keliauja į Tunisą „remti demokratizaciją“ ir „gerinti verslo santykius“

Vyriausybės pirmininkas Mariano Rajoy , vyksta į Tunisą šį vasario 26 d. pirmadienį, kad švęstų aštuntąjį aukšto lygio susitikimą tarp abiejų simbolizuoja santykių atnaujinimą, nes nebuvo jokio susitikimo nuo 2010 m. Tuniso revoliucijos . Ten jis planuoja susitikti su Tuniso Respublikos Prezidentu Béji Caïd Essebsi ir su jo partneriu šioje šalyje Yusef Chahed .

Moncloa pareiškime sakė, kad susitikimo tikslas – suteikti „ryžtingiausią politinę paramą“ Afrikos Respublikos demokratizacijai , „konsoliduoti ir gerinti“ Ispanijos, kaip ekonominės ir ekonominės, poziciją. investuotojas iš Tuniso ir siūlo „maksimalų bendradarbiavimą ir bendradarbiavimą“ kovojant su džihado terorizmu ir valdant migracijos srautus .

Aukšto lygio susitikimai gimė po 1995 m. Pasirašytos Draugystės sutarties, gero kaimynystės ir bendradarbiavimo sutarties . Ekonominės krizės metais ir po Tuniso revoliucijos šie aukšto lygio susitikimai nebuvo surengti.

Šiuo tikslu bus pasirašyta daugybė susitarimų ir memorandumų, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama: moterų teisių skatinimas , kova su smurtu dėl lyties, parama MVĮ , žemės ūkio bendradarbiavimas, teisingumo klausimai ir Interjeras , bendradarbiavimas švietimo, kultūros ir mokslo srityse ir komercinis skatinimas .

Moncloa pabrėžia, kad ekonominiai aspektai rodo, kad dvišaliai santykiai tarp Ispanijos ir Tuniso Jie patiria „gerą laiką“ dėl „didelių Ispanijos bendrovių susidomėjimo Tuniso rinkoje .

Be to, jis nurodo, kad 2017 m. Dvišalė prekyba sudarė 1 294 mln. Eurų. eurų, o Ispanijai sudarė 428 mln. eurų teigiamą balansą . 2017 m. Eksportas siekė 861 mln. Eurų, o importas – 433 mln. Eurų.

Investicijų į Tunisą požiūriu ši šalis buvo 62-oji Ispanijos investicinė paskirties vieta 2015 m. , turinti 188 milijonų eurų akcijų , o Tunisas yra 72-asis investuotojas Ispanijoje, o 2015 m. mln. eurų.

Pirmininkaujančios valstybės narės teigimu, Ispanijos komercinis buvimas Tunise yra susijęs su energijos , transporto infrastruktūromis , vanduo ir gynyba . Taip pat atminkite, kad šalyje veikia Ispanijos viešbučių tinklai .

Tunisas tikisi, kad iki 2018 m. 2015 m. keliose turistinėse vietose užfiksuotų teroristinių išpuolių sektoriuje. 8 mln. prognozės viršija turistų, atvykusių į Tunisą 2014 m., prieš metus užpuolimus, skaičių: 7,1 mln.

Turizmas – 8% Tuniso bendrojo vidaus produkto (BVP) . Europos lankytojų grįžimas būtų didžiulė paskata šalies ekonomikai ir padidintų Tuniso užsienio valiutų atsargas.

Facebook komentarai

/ by

Post Author: admin