Aštuonios deguonies dienos Maduro

Vienintelis būdas suprasti pasikeitimus ir „Pedro Sánchez vyriausybės specifikos trūkumą remiant Juan Guaidó yra galimi pranašumai ir pažadai kai kurie socialistai galėjo padaryti Nicolás Maduro. Nėra prasmės, kad Ispanijos prezidentas mano, kad turi įgaliojimus pažymėti terminą, per kurį Maduro galėtų rinkti rinkimus ir, kas yra dar blogiau, jis stengiasi apgauti mus, sakydamas, kad tokie rinkimai būtų laisvi. Visi gerai žinome, kad su Chavezo režimu praktiškai neįmanoma surengti tikrai skaidrių rinkimų. Mes visi žinome, kad Venesuelos žmonės kenčia, kad milijonai žmonių turėjo pabėgti iš savo šalies dėl ypatingo skurdo ir kad smurtas išplito visoje teritorijoje. Ir visi žinome, kad didžiausia atsakomybė už šiuos sunkumus yra „Maduro“.

Kiekvieną dieną, kai tarptautinė bendruomenė leidžia chavista tironui toliau vadovauti, daugiau galimybių mes tęsiame jį toliau gniuždant Venesuelos žmones. Be to, jei leisime jam paskambinti į rinkimus, jis greičiausiai įsipareigos taikyti žaidimo taisykles su visais gudrybėmis, pvz., skelbdamas teisėkūros rinkimus vietoj prezidento rinkimų , ką reikia Venesuelos žmonėms. Ispanijos valdovai turėtų prisiminti savo praeitį ir linkinti Venesuelos žmonėms taikų ir pavyzdinį perėjimą, kaip ir mūsų šalyje. Mūsų vaidmuo turėtų būti užtikrinti laisvę ir žmogaus teises pereinamojo laikotarpio vyriausybėje, kuriai pirmininkauja Guaidó , o ne suteikti „Maduro“ laiko perskaičiuoti po visuotinio raginimo, kurį demokratai padarė praėjusį 23-ąją. Sausio mėn.

Sanchezas visoms Venesuelos šalims padovanojo tarnautojus suteikdamas Maduro kvapą pastarosiomis dienomis, kai Chavezo režimas buvo laisvas. Be to, Sanchez padarė įtaką Europos Sąjungai nustatyti savo doktriną, kuri, beje, buvo šiek tiek lėta Guaidó atžvilgiu – nors šis ketvirtadienis, galiausiai, Europos Parlamentas pripažino Venesuelą kaip „teisėtą prezidentą“. ‘- ir labai pavojinga leisti diktatoriui tęsti savo pareigas. Aš žinau glaudžiai Venesuelos opoziciją, su kuria aš kartu su daugeliu momentų pasidalijau įvairių Ispanijos miestų gatvėse. Žinau, kaip sunku jiems gyventi atstumoje jų artimųjų ir artimų draugų dramos ir kančios . Iš šios prizmės labai sunku suprasti griežtus Ministro Pirmininko žodžius, kai kalbama apie „nesąžiningą opoziciją“ , kalbant apie tuos, kurie gėdingai vertina savo poziciją su Maduro diktatūra Venesueloje.

Galbūt tas, kuris neturi skrupulų, yra pats Sanchez, kurį aš jo paklausiu: Kiek daugiau mirusiųjų turi būti Venesueloje? ir politiniai kaliniai? Kiek teks bado ir vaistų trūkumo, kad kai kurie žmonės suvoktų dramą, kurioje gyvena Venesuela? Galiausiai, paskutiniai Sanchez žodžiai, susiję su „Maduro“ kaip „tironu“, nustoja būti „nesąžiningos“ strategijos neveikimo, propagandos ir painiavos dalimi, į kurią mes įpratę Moncloa nuomininkas. , Žinoma, niekas neturėtų pamiršti, kad kai jis galėjo veikti ir priversti vieningai palaikyti Guaidą, jis norėjo suteikti Madurui dar aštuonias deguonies dienas.

Facebook komentarai

/ by

Post Author: admin